Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

2:22 izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

2:22 izle

2:22 izle filmi 30 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Paul Currie oturmaktadır. 2017 yılı ABD yapımı olan filmin türü gerilimdir. Filmin senaryosunu Nathan Parker ve Todd Stein birlikte yazmışlardır. Yapımcılığını ise Bruce Davey ve Lawrence Inglee beraber üstlenmişlerdir. Güçlü bir oyuncu kadrosu bulunan filmde Teresa Palmer, Michiel Huisman, Maeve dermody, Simone Kessell ve John Waters gibi ünlü isimler rol almışlardır.
2:22 filminin konusuna gelince, New York hava trafiği kontrol merkezinde Dylan Branson çalışmakta olan bir personeldir. Bir gün saat tam 2:22’yi gösterirken bir ışık huzmesi nedeni ile bir anlığına kör olur. Bundan dolayı neredeyse havada bulunan iki tane uçağın birbiri ile çarpışmasına sebep olacaktı. Bu hatadan dolayı mükemmel giden kariyeri ve bütün yaşamı tamamen alt üst olmuştur. 2:22 izlediğinizde sizde gerçek hayatta böyle şeylerin olma ihtimali olabilir mi diye düşünmeye başlayacaksınız.
Bir türlü bu yaşanan olayların yankısı bitmek bilmez. Dylan için her günayny saatte yaşanan her şeyi tekrar yaşamaya başlar. Bu yaşananlar onu en sonunda Grand Central Terminali’ne gitmesine neden olur. Olay günü havada çarpışmak üzere olan uçağın yolcularının arasında bulunan Sarah ile daha sonra tanışır. Bu tanışma sonrası Dylan’ın yaşamının ve bütün zamanının kontrolünü baştan sona yeniden eline alması gerekir. Çom yakın zamanda beyaz perde ile buluşmaya hazırlanan filmi gerilim severlerin çok fazla tercih edeceği düşünülmektedir.

  • Yönetmen Adı:Paul Currie
  • Oyuncular:Teresa Palmer , Michiel Huisman , Maeve Dermody , Simone Kessell , John Waters
  • Tür:2017, Gerilim, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - ABD
  • Etiketler:
1 yorum yapılmış "2:22 izle"
  1. zoe 30/06/2017, 19:59

    Yavaş açılıyor ama teşekkürler.

Benzer Filmler