Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

A Stork’s Journey izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

A Stork’s Journey izle

A Stork’s Journey izle filmi, Animasyon filmi izlemek isteyenler sistem üzerinden A Stork’s Journey izle seçeneğini kullanarak filmi online olarak seyredebilirler. 2017 film seçenekleri arasında yer alan film özellikle aile ile seyredilebilecek animasyon film seçenekleri arasında yer almaktadır. Bir kuşun hayatını temel alan filmi sistemi üzerinden dilediğiniz her an izleyebilirsiniz. İndirmek zorunda kalmadan istediğiniz her an sisteme erişim sağlayarak bu şekilde seyretme imkanı edebilirsiniz.
Animasyon filmi sevenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer alan filmde Richard adında bir kuşun yaşamış olduğu olaylar anlatılıyor. Çevresinde bulunan herkes Richard’ın bir serçe olduğunu bilmektedir. Ancak kendisi bunu kabul etmemektedir. Bir leylek olduğunu düşünerek ve bu inancına körü körüne bağlanmaktadır. Ailesi göç ederken onu geride bırakır ve bu durumda ilgin bir baykuş ile arkadaş olur. Baykuş olan arkadaş Olga ve kendimi beğenmiş bir yapıya sahip olan Kiki ile leylek olduğunu kanıtlayabilmek için göç yolculuğuna çıkmaktadır. Yolculuk sırasında pek çok farklı macera onları beklemektedir.
Arkadaşları ile birlikte çıkmış olduğu bu yolculuk sayesinde leylek olduğunu çevresindekilere ve ailesine kanıtlamak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak yine de serçe olması onun pek çok farklı sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Richard bu durumdan kurtulabilecek mi? Merak edenler sistem üzerinden filmi online olarak seyredebilirler. Farklı konusu ile dikkat çeken filmi dilediğiniz her durumda sistemden izleyebilirsiniz.

  • Yönetmen Adı:Reza Memari , Toby Genkel
  • Tür:2017, Animasyon, Macera, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Belçika , ABD , Almanya , Lüksemburg
  • Etiketler:

Benzer Filmler