Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Benim Varoş Hikayem izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Benim Varoş Hikayem izle

Benim Varoş Hikayem izle filmi, Belgesel izlemek isteyenlerin tercih edebileceği farklı seçenekler arasında yer alan benim varoş hikayem izle seçeneği ile sistem üzerinden online olarak verilebilir. Gerçek hayattan kesitlerin yer aldığı belgesel filmi 2017 yılında vizyona girecek olan film seçenekleri arasında yer almaktadır. Farklı konusu ve sıcak anlatımıyla dikkat çeken film Adana Ceyhan’ın arka sokaklarında yaşayan insanların hayat öykülerini konu almıştır.
Adana Ceyhan’ın arka sokaklarında yaşamını sürdürmekte olan insanların yaşamış olduğu doğal yaşamı beyaz perdeye yansıtan belgesel özellikle gerçek yaşamlardan kesitler paylaşmaktadır. Arka sokaklarda yaşamını sürdürmeye devam eden insanların yaşamış olduğu sorunlar ve Adana’nın özellikle farklı suçlara bağlı olarak gelişen olaylar nedeniyle insanları devamlı olarak farklı konular içerisinde yer almasını konu almaktadır. Özellikle varoş mahallelerde yaşanmış olan olaylar ve insanları olaylara bakış açısı farklı şekillerde yansıtılmaktadır. Belgesel tadında film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer almaktadır. Özellikle bölgede gerçekten yaşamını sürdürmekte olan insanların günlük hayatlarında yaşamış oldukları zorlukları ve farklı sorunları beyaz perdeye taşıyarak bu şekilde insanlara göstermektedir.
Filmi sistemi üzerinden dilediğiniz her an sorunsuz şekilde izleme imkanı elde edebilirsiniz. Özellikle donma veya takılma derdi olmadan Hd kalitesinde seyretmek için sistem üzerinden tercihinizi yapabilirsiniz. İnsan hayatının bölgelere göre nasıl değiştiğini merak edenler için özellikle arka sokaklarda yaşayan insanların yaşamış olduğu sorunları yansıtan bir filmdir.

  • Yönetmen Adı:Yunus Ozan Korkut
  • Tür:2017, Yerli
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Türkiye
  • Etiketler:

Benzer Filmler