Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Bir Nefes Yeter izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Bir Nefes Yeter izle

Bir Nefes Yeter izle filmi, Yerli film seçenekleri arasında tercih edebileceğiniz bir nefes yeter izle seçeneği ile sistem üzerinden online olarak seyredilebilir. Farklı konusu ve geniş kadrosuyla dikkat çeken filmi indirmek zorunda kalmadan dilediğiniz her an sisteme erişim sağlayarak seyredebilirsiniz. 2017 yılında vizyona girecek olan yerli film seçenekleri arasında yer almaktadır. Filmde Seçkin Özdemir ile birlikte Tavana Türkay başrolleri paylaşıyor.
Özellikle yerli film izlemek isteyenlerin geniş oyuncu kadrosuyla tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer almaktadır. Aşk hikayesini anlatan filmde iki genç arasında yaşanan olaylar konu edilmiştir. İkili arasındaki yaşanan durumun özellikle aşkın en saf halini ortaya koyması sağlanmıştır. Filmi merak edenler sistem üzerinden istedikleri her an online olarak seyretmenin imkanı elde edebilirler. Birbirlerine aşık olmalarına rağmen özellikle farklı bir oyun içerisinde yer almaktadırlar. Genç kız sevdiği adam tarafından farklı bir olay içerisinde yer aldığını öğrendiğinde farklı düşünceler içerisine girecektir. Filmde birbirlerine aşık olmalarına rağmen birleşemeyen iki gencin yaşamış olduğu farklı sorunlar beyaz perdeye yansıtılmaktadır.
Genç adam sevdiği kadını koruyabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak yine de onun yüzünden sevdiği kadının zarar görmesini zaman zaman engelleyemez. Genç kadını anlayamadığı olaylar içerisinde yer almasının yanı sıra sevdiği adamdan uzak olması da acı çekmesine neden olur. Farklı konusu ile dikkat çeken filmi sistem üzerinden izlemek isteyen herkes online olarak seyredebilir.

  • Yönetmen Adı:Asuman Erdoğan
  • Oyuncular:Seçkin Özdemir , Tuvana Türkay
  • Tür:2017, Dram, Romantik, Yerli
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Türkiye
  • Etiketler:

Benzer Filmler