Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Bölük izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Bölük izle

Bölük izle filmi, Dram filmi izlemek isteyenlerin tercih edebileceği yerli film seçenekleri arasında yer alan bölük izle seçeneği ile sistem üzerinden online olarak izlenebilir. Filmi indirmek zorunda kalmadan istediğiniz her an bulunduğunuz her ortamda sistem üzerinden seyretme imkanı elde edebilirsiniz. Özellikle farklı konusu ve anlatımıyla dikkat çeken film 2017 yerli film seçenekleri arasında tercih edebileceğiniz filmlerden biridir.
Sevgilisinden ayrı bir şekilde bölükte görevini yapmakta olan genç bir adamın devamlı olarak yanında yer alan arkadaşlarının şehit olması üzerine yaşamış olduğu zorlukları konu edilmiştir. Bu süre zarfında özellikle sevgilisini özlemesi ve onun varlığını yanımda hissedememesi de farklı sorunlar yaşamasına neden olmaktadır. Ancak sevgilisinin de ondan habersiz bir şekilde zorluklar içerisinde yaşamını sürdürmesi ikili arasında yaşanacak olan pek çok farklı olayın filmde yer almasını sağlamaktadır. Savaş sırasında devamlı olarak bölükte yer alan arkadaşlarının şehit olması ve kendisinin yaşamış olduğu bu zorluklara karşın ölmek istemesi üzerine genç adam yaşadığı zorluklara daha fazla dayanamayacağını düşünüyor. Sevgilisini devamlı olarak telefon ile arayarak ulaşmaya çalışır. Ancak herhangi bir geri dönüş alamaz.
Farklı konusu ile dikkat çeken film izlemek isteyenler sistem üzerinden indirmek zorunda kalmadan online olarak verebilirler. Özellikle tam anlamıyla bir dram filmi olarak sizlere sunulan filme sistem üzerinden Hd kalitesinde izlemek için Hd seçeneğini kullanabilir ve sorun yaşamadan sinema keyfini çıkartabilirsiniz.

  • Yönetmen Adı:Aytaç Ağırlar
  • Tür:2017, Dram, Yerli
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Türkiye
  • Etiketler:

Benzer Filmler