Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Kervan 1915 izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Kervan 1915 izle

Kervan 1915 izle filmi, Sinemaseverler online ortamda film izlemek istediklerinde tercih edebilecekleri film seçenekleri arasında yer alan filmi kervan 1915 izle seçeneğini kullanarak sorunsuz seyredebilirler. 2017 yılında vizyona girecek olan film seçenekleri arasında yer alan filmi sistemi üzerinden indirmek zorunda kalmadan online olarak seyredebilirsiniz. Farklı konusu ile dikkat çeken film seçenekleri arasında yer almaktadır.
1915 Haziran ayında Giresun’da meydanda toplanmış olan ve 200 kişiden oluşan kafilenin eşyaları meydanın ortasında beklemektedir. Ermeni çocuk ve kadınlardan oluşan bu kafile göç etmesi için ihale düzenlenmiştir. Katırcı Salim, Murat’ın önüne geçer ve bu işi üstlenir. Meydanda toplanmış olan topluluk Halep’e doğru yola çıkar. Kafile de bulunan Hayganuş adındaki orta yaşlarında olan kadın girişini bıraktığı için Karadeniz’in bir avuç suyunu da yanında götürmek istemiştir. Almış olduğu bir avuç suyu kızına emanet eder. Yaşanmakta olan savaş nedeniyle göç yolu tekinsiz bir hale gelmiştir ve bu durum işlerin daha da zorlaşmasına neden olmaktadır. Dağlara doğru ilerledikçe yol iyice tekinsiz hale geliyor. Kafiledeki çocuklar ve hamile kadınlar sağlık problemleri yaşamaya başlamıştır.
Ayrıca bir de zorlu hava şartları beklenmedik olayların yaşanmasına neden olur. Kafilenin sorumlusu olan Ahmet ile Suzan arasında beklenmedik bir yakınlaşma yaşanır. Bütün olumsuzluklara rağmen hayatta kalmak edin ve yola devam etmek için mücadele veren bir kafilenin yaşamış oldukları beyaz perdeye aktarılmaktadır.

 • Yönetmen Adı:İsmail Güneş
 • Oyuncular:İbrahim Kendirci , İpek Tuzcuoğlu , Murat Han , Mehmet Usta , Meriç Başaran
 • Tür:2016, Tarih, Yerli
 • Eklenme:
 • Yapım Yılı:2016 - Türkiye
 • Etiketler:
2 yorum bulunmaktadır: "Kervan 1915 izle"
 1. kezban 17/07/2017, 21:16

  Seyredelim ve paylaşalım arkadaşlar.

 2. kezban 29/08/2017, 21:45

  actınızmı seyrettıkmı düşünce ıstıyonuz

Benzer Filmler