Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Manyetik Fırtına izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Manyetik Fırtına izle

Manyetik Fırtına izle filmi, Aksiyon filmi izlemek isteyenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında yer alan manyetik fırtına izle seçeneği ile sistem üzerinden online olarak verilebilir. Farklı konusu ile dikkat çeken filmi indirmek zorunda kalmadan sistem üzerinden istediğiniz her an keyifle izleyebilirsiniz. 2017 yılında vizyona girecek olan yabancı film seçenekleri arasında yer almaktadır. Online olarak film izlemek isteyenlerin tercih edebileceği film seçenekleri arasında bulunmaktadır.
Dünyada değişen iklim nedeniyle insan ırkı tehdit altındadır. Bu nedenle ülkeler bir araya gelerek Durch Boy adını vermiş oldukları iklimi kontrol edecek bir sistem oluştururlar. Dünyanın her yerinde bulunan uydular üzerinden sistem doğal afetleri önlemek ve hava durumunu kontrol etmek amacıyla iki yıl boyunca görevini başarılı bir şekilde devam ettirmiştir. Daha sonrasında yaşanacak olan teknik bir arıza nedeniyle yapılan planların tamamı altüst olur. Sistem nedeniyle oluşan manyetik bir fırtına sonucunda dünya yok olma noktasına gelir.
Oluşan manyetik fırtınayı önlemek ve uydulardaki sorunu çözmek için oluşturulan bir grup uzaya gönderilir. Bu durumda giden grubun gerekli çalışmaları en kısa süre içerisinde yapması ve oluşan manyetik fırtınayı engelleyerek dünyayı kurtarması gerekir. Uzaya giden grup pek çok farklı sorunuyla karşı karşıya kalır. Sorunların çözülmesi ve oluşan fırtınanın engellenerek dünyanın yeniden kurtarılması için gerekli çalışmalar ekipleri bundan verilen mücadele ile devam edecektir ve bu durum sonuncuda istenilen sonuç alınacaktır.

  • Yönetmen Adı:Dean Devlin
  • Oyuncular:Gerard Butler , Abbie Cornish , Jim Sturgess , Alexandra Maria Lara , Andy Garcia
  • Tür:2017, Aksiyon, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - ABD
  • Etiketler:

Benzer Filmler