Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Saw: Legacy izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Saw: Legacy izle

Saw: Legacy izle filmi, Korku ve gerilim film izlemeyi tercih edenler için serinin son filmi olan saw legacy izle seçeneği ile sistem üzerinden online olarak seyredebilir. Testere 8 serinin en son çekilen filmi olarak 2017 yılında vizyona girecek filmlerden biridir. Serinin daha önce yayınlanmış olan filmlerini izleyenler için etkileyici konusu ve devam eden olayları ile dikkat çekmektedir. Filmi seyretmek isteyenler sistem üzerinden online olarak istedikleri her an seyretme imkanı edilebilirler.
Testere filmi sevenler için son film olarak vizyona girecektir. Yaşanan olayların her bölümde farklılaşması ancak sonucun aynı şekilde devam etmesi nedeniyle özellikle filmi merak edenler yeni filmde farklı kişilerin aynı şekilde bir teste tabi tutulmasını izleyebilirler. Kurbanların hiç beklemedikleri bir anda kendilerini daha önce hiç görmedikleri bir ortamda esir bir şekilde bulmasıyla film başlıyor. Daha sonrasında verilen komutlar ile kurbanlar kendilerini kurtarmak için elinden geleni yapmaktadır. Ancak bilmedikleri noktadan birisi ise aynı ortamda bulundukları diğer kişilerin aynı anda kurtulma imkanının olmadığıdır. Bu nedenle fedakarlık yapmaları gerekir. Hayatta kalabilmek için verilen komutları aynı şekilde uygulamaları ve kurtula bilmeleri için gerekli olan anahtarları bulmaları gerekir.
Ustaca hazırlanmış olan düzenek nedeniyle kurbanların bu alandan kaçışı sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Bu nedenle karşılarındaki kişileri feda etmeleri veya zaman zaman kendi bedenlerinden fedakarlık yapmaları gerekeceğinden farklı bir konu ile yeniden sizlere sunuluyor.

  • Yönetmen Adı:Michael Spierig, Peter Spierig
  • Oyuncular:Tobin Bell , Laura Vandervoort , Callum Keith Rennie , Matt Passmore , Brittany Allen
  • Tür:2017, Aksiyon, Gerilim, Korku, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - ABD
  • Etiketler:

Benzer Filmler