Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

Tam Gaz 2017 izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

Tam Gaz 2017 izle

Baby driver izle filmi 30 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Edgar Wright oturmaktadır. 2017 yılı ABD yapımı olan filmin türü aksiyon, komedi ve suçtur. Filmin senaryosunu da yine Edgar Wright yazmıştır. Yapımcılığını ise Tim Bevan ve Eric Fellner birlikte üstlenmişlerdir. Güçlü oyuncu kadrosu bulunan bu filmde Kevin Spacey, Jamie Foxx, Ansel Elgort, Jon Hamm ve Lily James gibi ünlü isimler baş rolleri paylaşmışlardır.
Tam Gaz filminin konusu, arabalar konusunda çok fazla yeteneği bulunan sürücü ve bebek gibi bir yüzü ile bütün dikkatleri üzerine çeken kahramanımıza Baby lakabı takılmıştır. Baby son derece iyi olan bu sürücü yeteneğini banka soygunu yapmak isteyenlere yardım etmek için kullanmaktadır. Çünkü Baby çok daha büyük paralar peşindedir. Günün birinde yine bir banka soygunu yapmak isteyenlere yardım etmek için Baby bu defa hırsızların en başında olan liderleri ile karşı karşıya kalır.
Tam Gaz izleyecek olan sinema severler kendilerini büyük bir maceranın içinde bulacaklardır. Baby artık bu soyguncuların bir çalışan haline gelir. Yapmak üzere oldukları soygun büyük bir başarısızlık ile sonuçlanacaktır. Bütün işleri ters gitmesi sebebi ile Baby’in peşine tanımadığı farklı farklı adamlar düşer ve onlardan kaçmak zorunda kalır. Bu adamlardan kaçmaya çalışırken de başına değişik olaylar gelecek ve maceradan maceraya atlayacaktır. Son zamanların en güzel aksiyon filmi olmuştur.

  • Yönetmen Adı:Edgar Wright
  • Oyuncular:Kevin Spacey , Jamie Foxx , Ansel Elgort , Jon Hamm , Lily James
  • IMDb:7.1
  • Tür:2017, Aksiyon, Komedi, Suç, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - ABD
  • Etiketler:

Benzer Filmler