Sitemizde 30 Kategoride Toplam 727 Filme 634 Yorum Yapılmış.

The Snowman izle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Film Bilgileri

The Snowman izle

The Snowman izle filmi, Dram ve suç filmi izlemek isteyenler sistem üzerinden the snowman izle seçeneğini kullanarak sistem üzerinden indirmek zorunda kalmadan filmi izleyebilirler. Farklı konusu ile 2017 film seçenekleri arasında dikkat çeken filmi sistem üzerinden istediğiniz her an izleme imkanı elde edebilirsiniz. Özellikle yabancı film izlemek isteyenler sistem üzerinden diledikleri her durumda filme ulaşım sağlayarak bu şekilde bulundukları her ortamda sinema keyfinde odaya geçebilirler.
Oslo da Kasım ayının başlamasıyla birlikte ilk kar yağmıştır. Birte Becker adındaki kadın işinden eve dönmek ve eşi ile oğlunun yapmış olduğu kardan adamı görmek için sabırsızlanmaktadır. Ancak yaşanacak olan olaylar nedeniyle onu hayal kırıklığı beklemektedir. Eve döndüğü sırada beklediği gibi kapıda bir kardan adam yoktur. Bir süre bekledikten sonra pencereden dışarıya baktığında karşılaştığı görüntü ise fazlasıyla tuhaftır. Dışarıdan içeriye doğru bakan bir kardan adam ile karşılaşırlar. Daha sonrasında yaşanmaya başlayan cinayetler ve kardan adam tarafından imzalanmış olan mektuplar ile esrarengiz olayların devam etmesi ailenin pek çok farklı sorun ile karşı karşıya kalmasına neden olur.
Yaşanan esrarengiz olayların ve cinayetlerin çözülebilmesi için kardan adam tarafından gönderilen mektuplar ve ipuçları istenilen sonucun alınmasını sağlayabilecek midir? Merak edenler sistem üzerinden filmin tamamını seyrederek merak ettiği her konuya dair bilgi alabilirler. Farklı konusu ile dikkat çeken film indirmek zorunda kalmadan sistem üzerinden online olarak seyredebilirsiniz.

  • Yönetmen Adı:Tomas Alfredson
  • Oyuncular:Michael Fassbender , Val Kilmer , J.K. Simmons , Charlotte Gainsbourg , Toby Jones
  • Tür:2017, Dram, Suç, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - İngiltere
  • Etiketler:

Benzer Filmler